Назад

Які переваги використання облікових систем BAS в хмарі?

Облікова система BAS в хмарі - це сервіс, який покликаний об'єднати всі переваги інформаційно-технологічного супроводу, інновацій в області "хмарних" рішень, ідеології масштабування, при цьому зберегти функціональність і доступність програмних продуктів лінійки BAS.

Тобто це сервіс. Ми отримуємо програму не як коробковий варіант, а як послугу, SaaS (англ. Software as а service - програма як послуга). Замовники платять не за володіння програмою як такою, а за її використання.

Більше не потрібно купувати коробкові ліцензії та витрачати значні кошти, можна просто взяти необхідну кількість ліцензій в оренду і платити тільки за те що використовується. Також окрім першочергових витрат, сервіс оренди облікових програм BAS має ще ряд суттєвих переваг.

Відсутність капітальних вкладень.

Знову ж таки, вибираючи облікову систему BAS в хмарі, Ви економите на придбанні програмного забезпечення, необхідних ліцензій, сервера. Оренда програм BAS особливо приваблива для підприємств малого та середнього бізнесу, стартапів. Вартість послуги буде залежати від кількості одночасно працюючих користувачів і конфігурацій.

Швидкий старт.

Щоб почати роботу, досить зареєструватись в системі отримати посилання та логін/пароль.

Доступність сервісу 24х7.

При наявності доступу в Інтернет Ви зможете працювати в будь-який зручний для Вас час з будь-якого місця: офіс, дім, кафе, торгові центри, а при використанні мобільного Інтернету географія роботи суттєво збільшується.

Високий ступінь надійності та безпеки.

Всі ваші данні зберігаються в надійному дата-центрі рівня надійності Tier III, також Вам більше не потрібно витрачати час та ресурси на резервне копіювання. Немає необхідності тримати в штаті IT-фахівців для обслуговування ваших серверів.

Ліцензійне програмне забезпечення, інформаційно-технологічний супровід.

Ви завжди отримуєте ліцензійний програмний продукт актуальної версії, який відповідає чинному законодавству. Не потрібно більше думати про оновлення та підтримку, все це за вас робить провайдер сервісу "СкайКрафт". Також ви будете мати необхідний доступ до методичних матеріалів.

Якщо вас зацікавив сервіс оренди облікової системи BAS в хмарі, можете звернутись за контактними телефонами і наші спеціалісти допоможуть Вам підібрати оптимальний варіант по вартості і продуктивності. Також ви отримуєте безкоштовний пробний термін використання програми 14 днів.