Назад

Сервіси для організації віддаленої роботи “Хмарний офіс”

Багато компаній можуть перевести роботу своїх працівників в "хмару", частково або повністью, тим самим не зупиняти роботу, оптимізувати процеси і витрати та забезпечити можливість самоізоляції співробітників.  В залежності від задач, які потрібно виконувати, для організації віддаленої роботи достатньо всього декілька сервісів. Їх можна використовувати всі разом інтегрувавши в одну інформаційну систему або окремо за необхідність.
  1. SCLOUDS - хмарний сервер. Це можливість швидко отримати повністю налаштований сервер з ліцензійним ПО Windows Server Datacenter. Перенести необхідну інформацію з робочих комп’ютерів на віддалений сервер, забезпечивши при цьому спільну роботу з даними всіх співробітників. Безкоштовно 14 днів.
  2. ACLOUDS — облікова система. Сервіс оренди програмних продуктів BAS дає можливість працювати з ліцензійними версіями через мережу Інтернет за помірну щомісячну плату без витрат на придбання ліцензій, розгортання серверів, мереж та іншої дорогої ІТ-інфраструктури. Безкоштовно 14 днів.
  3. Хмарна телефонія (IP телефонія) - це послуга, яка виконує функції традиційної телефонної станції. Тільки на відміну від традиційної телефонії, хмарна не потребує наявності прокладання проводів в офісі, достатня наявність підключення до мережі Інтернет. Також хмарна телефонія дає повний контроль над дзвінками і роботою працівників.
Кожен сервіс можна використати окремо а при необхідності поєднавши їх в одну інформаційну систему ви отримаєте можливість повністю вийти за межі фізичного офісу та ефективно керувати і контролювати роботу своєї компанії.
Консультації та допомога по «переїзду» вашого офісу в хмари за телефонами:
+380 96 567 11 53
+380 93 786 05 27
skycraftgp@mail.com