Назад

10 міфів про хмарні сервіси

Хмарні технології з кожним днем отримують все більше розповсюдження. Але й досі використанням хмарних сервісів супроводжується міфами. Користувачам важко зрозуміти безпечність та надійність використання таких сервісів. Але все ж таки спробуємо розвінчати ці міфи та острахи.

Якщо мене зламають, то мої дані попадуть в мережу

Хмарні системи мають високий ступінь захищеності. Архітектура влаштована таким чином, що навіть якщо зламають один окремий акаунт то інші користувачі від цього не постраждають. Всі підключення здійснюються через шифровані канали. При необхідності, для більшого захисту можна налаштувати подвійну верифікацію за допомогою SMS.

Якщо система «ляже», то бізнес «встане»

Це рівнозначно тому, що у вас можуть відключити світло в офісі, сервер на якому встановлено облікову систему вийде з ладу, інтернет-з'єднання з віддаленими офісами розірветься і т.д. Інфраструктурних ризиків при використанні власних рішень завжди значно більше. А для того щоб їх зменшити, потрібно вкладати значні кошти. Не робіть найголовнішу помилку! Думайте про продажі та про розвиток бізнесу, а не про те, як вибудувати IT-інфраструктуру. Для цього і створені хмари. Архітектура хмарних рішень в частині серверів значно більш продумана і відповідає складним галузевим стандартам. Це не персональний комп'ютер у вашому офісі, який може вийти з ладу. Це професійне «залізо», яке знаходить в дата-центрі з високим ступенем захисту Tier III.

Мої дані можуть продати конкурентові

Даний сервіс, не дозволяє потрапити іншим фахівцям (з тієї ж технічної підтримки) в ваш аккаунт без підтвердження. Ви можете надати доступ до системи менеджеру, з яким спілкуєтесь по телефону, тільки на період телефонної розмови. Зберігання даних в хмарі надійніше, ніж в офісі де практично кожен працівник має до них доступ.

Мої дані можуть стертися у вас на сервері?

В хмарі дані завжди резервуються на двох серверах. Тому відмовостійкість вища і безпека збереження даних вища, ніж при використанні власних серверів. Найчастіше архівні копії на власних серверах не створюються, або створюються доволі рідко. Але якщо вже за збереження даних ви дуже переживаєте, то бєкапи при необхідності, періодично можна вивантажувати на локальний диск. Навіть у разі можливого виходу з ладу будь-якого диска, Ваші дані будуть швидко відновлені.

А якщо вас будуть атакувати, ви зможете встояти?

Хмарні системи дуже серйозно захищені від DDOS-атак, оскільки такий захист став вже промисловим стандартом.

При оренді облікової системи, ми отримуємо НЕ повну версію програми, а скорочену.

Сервіс оренди BAS і “коробкова” версія програми нічим не відрізняються, крім способу використання - вибирайте, встановити програму на стаціонарний комп'ютер або працювати онлайн.

Це все дуже складно і потрібно розбиратися в інтернет-технологіях 

Ні, адже, хмарна версія - це та ж облікова система, яка зберігається не на жорсткому диску, а в хмарі. Від моменту подачі заявки на підключення до початку роботи в програмі пройде менше 2х годин. А консультанти так само як і при коробковій версії навчать вас працювати в програмі і нададуть необхідно підтримку в майбутньому.

Нема Інтернету - нема роботи.

В нашу сучасність з таким розвитком технологій наявність Інтернету залежить від правильно вибраного провайдера. Також при необхідності можна мати резервний канал зв'язку від іншого провайдера.

Щомісячні платежі це «голка». Не буде оплати - НЕ буде програми.

Якщо ваш бізнес не буде приносити кошти в перший рік роботи, то це або хобі, або такий бізнес не довговічний. Вартість володіння хмарної інфраструктурою за 1 рік користування завжди обходиться дешевше, ніж сумарно першочергові вкладення та річна підтримка. І якщо через деякий період ви не захочете далі користуватися сервісом, завжди можна «вивантажити» дані до себе на диск або перенести їх в іншу систему. Немає проблем!

Я не володію тим, за що я плачу

Згідно ліцензійної угоди ви орендуєте платформу для роботи, данні - залишаються Ваші. В будь який час при потребі ви можете їх забрати і “переїхати” з хмари в офіс.