Назад

SKYCRAFT

Чотири хмарні сервіси для продуктивної роботи Вашого бізнесу

Хмарні сервіси дозволяють компанії отримати практично будь-які ІТ-послуги просто через підключення до мережі Інтернет. Хоча у власників бізнесу є певні побоювання за безпеку даних і втрату повного контролю над ними, але для зменшення таких побоювань достатньо вибрати надійного провайдера таких сервісів.

Хмари для бізнесу дають цілий ряд переваг:

  • зниження витрат — використання хмарних сервісів економить кошти;
  • простота у використанні – доступ і використання сервісів не потребує спеціальних знань;
  • гнучкість — хмарні сервіси легко масштабуються і можуть змінюватись разом з ростом вашого бізнесу під його потреби;
  • доступність – мобільність та доступність сервісів 24х7 с будь якої точки планети при наявності доступу до мережі Інтернет.

Хмарні сервіси які пропонує компанія СкайКрафт, це набір з чотирьох основних компонентів які необхідні для управління бізнесом.

ACLOUDS — Облікова система. Сервіс оренди програмних продуктів BAS дає можливість працювати з ліцензійними версіями через мережу Інтернет за помірну щомісячну плату без витрат на придбання ліцензій, розгортання серверів, мереж та іншої дорогої ІТ-інфраструктури.

BCLOUDS — Хмарне сховище. Регулярне резервне копіювання на віддалений сервер критично важливої інформації, копії баз даних, документи, текстова та графічна інформація.

SCLOUDS — Хмарний сервер. Це можливість отримати повністю налаштований сервер до використання з ліцензійним ПО. При цьому не витрачати значні кошти на купівлю та технічну підтримку власного сервера.

Всі ці сервіси можна використовувати як кожен окремо, так і інтегрувавши в єдину інформаційну систему та отримати потужний інструмент для управління бізнесом.