Назад

Бітрікс24. Управління бізнесом

Сервіс автоматизації і оптимізації бізнес-процесів компанії

Бітрікс24Бітрікс24 - це сервіс автоматизації і оптимізації бізнес-процесів компанії що складається з п'яти важливих і корисних інструментів, які допомагають ефективно працювати бізнесу: CRM, Завдання і проекти, Контакт-центр, Сайти та магазини, Компанія.

Бітрікс24 можна використовувати в хмарі як сервіс, так і у вигляді коробкової версії яка встановлюється на ваш сервер і надає ще більше можливостей.

Розпочати безкоштовно

CRM

CRM - система управління продажами і комунікаціями з клієнтами. Жодне звернення клієнта не залишиться непоміченим. CRM сама веде клієнта по воронці: від холодного контакту до успішної операції.

Завдання та проекти

Можливість ставити завдання у Бітрікс24 як колегам, так і самому собі. Зміна відповідальних, зміна термінів фіксуються в історії завдання. Відслідковування термінів виконання, при їх порушенні керівник відразу отримає повідомлення про це.

Контакт-центр

Підключіть різноманітні канали зв'язку: Телефонію, Facebook, Telegram, Viber, Email, свої сайти до Бітрікс24. Ви розділете весь потік звернень між працівниками в Контакт-центрі, а клієнти продовжать спілкуватися там, де зручно їм.

Сайти та магазини

Незаперечна перевага конструктора сайтів і магазинів Бітрікс24 те, що він створює їх вже всередині CRM. Контакти покупців магазину і клієнтів сайту, які звернулися до вас через CRM-форму, безкоштовний чат або ті, хто замовив зворотний дзвінок, відразу потрапляють в CRM.

Компанія

Інструмент допомагає керівнику вибудувати в своєму колективі ефективну роботу в єдиному просторі для спілкування всієї компанії. Зручне планування особистого розкладу та зустрічей з колегами. Всі робочі документи зберігаються у Бітрікс24.Диск. Миттєвий пошук потрібної інформації.

Хмара і коробка

Бітрікс24 можна використовувати як в хмарі у вигляді сервісу так і коробкову версію на власному сервері. Коробкова версія надає ще більше можливостей по розширенню функціоналу та можливості гнучкого доопрацювання під задачі свого бізнесу.

Вартість хмари Бітрікс24

ТарифиПроектПроект+КомандаКомпанія
Для невеликих компаній і починаючого бізнесуАктивні продажі та проектна роботаАвтоматизація продажів в середній компаніїКонтроль ефективності та автоматизація
Користувачі122450Необмежено
Місце у «хмарі»5 Гб24 Гб100 ГбНеобмежено
Ціни
за місяцьБЕЗКОШТОВНО499 грн2200 грн4400 грн
за рік
(вигідно купувати на рік)
БЕЗКОШТОВНО4788 грн (вигода 1200 грн)24000 грн
(вигода 2400 грн)
45600 грн
(вигода 7200 грн)
МожливостіCRM
Завдання та проекти
Контакт-центр
Сайти та магазини
Чат, Диск, HR, Календар
+
Роботи в лідах
Запис розмов без обмежень
Залежності в Ганті
+
Роботи в угодах
Бізнес процеси
Інтеграція CRM з 1С:Підприємство 8
+
Контроль робочого часу
Звіти керівнику
Підключення власного домену

Розпочати працювати в Бітрікс24 безкоштовно

Впровадження та використання корпоративного порталу Бітрікс24 надає переваги керівникам підприємств:

  • Бути на зв'язку з кожним зі співробітників
  • Миттєво сповіщати колег про важливі події
  • Створити єдиний інформаційний простір для працівників компанії
  • Інтеграція з сервісами Facebook, Telegram, Viber, Email, IP-телефонія створює зручний і ефективної канал комунікації з клієнтами
  • Керувати продажами і підвищувати їх кількість
  • Створювати звіти і діаграми для оцінки ефективності роботи компанії
  • Позбавитись від рутинних процесів і присвячувати додатковий час більш важливим завданням.

Більше 5 000 000 компаній вже використовують Бітрікс24. Приєднуйтесь!

Впровадження Бітрікс24 полегшує керування компанією і робить роботу компанії більш якісною та ефективною. Автоматизація бізнесу за допомогою корпоративного порталу вважається простим і швидким способом розвитку фірми і збільшення її прибутку.

СкайКрафт - надійний помічник для Вашого бізнесу!

Замовити послугу